Aktualności

Prawie gotowa – Potokowa Apartamenty II

Choć tego się nie spodziewaliśmy – okazało się, że budowa inwestycji Potokowa Apartamenty II okaże się jednym z większych wyzwań, które podjęliśmy w ostatnim czasie. Najpierw zastała Nas pandemia, następnie trudna sytuacja polityczna – wiązało się to z wieloma przeciwnościami, mimo wszystko daliśmy sobie radę!

Ale już prawie jest i ona – Potokowa Apartamenty II – w ostateczności 26 mieszkań, w których już niedługo zamieszkają Nasi klienci. Dostojna, dopełniająca poprzednie etapy inwestycji, jeszcze bardziej udoskonalona. Na każdym etapie pokazująca swój wyjątkowy charakter. Aktualnie pozostająca w fazie wykończenia części wspólnych – układamy ostatnie kafle, montujemy oświetlenie, porządkujemy części zewnętrzne,  dopieszczamy szczegóły, które wpłyną na całościowy efekt końcowy.  

Praktycznie każdy lokal posiada już swojego właściciela. W ofercie pozostało ostatnie dwupoziomowe mieszkanie M20 o całkowitej powierzchni 59,75 m2 z widokiem na zieleń. W rozbudowanym standardzie wykończenia znajdziemy rolety elektryczne, ogrzewanie podłogowe w łazience, system smart home, instalację alarmową, videodomofon czy drewniane schody. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia lokalu – wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny. 

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram