Magia natury

Wybierz lokal
O inwestycjiWybierz lokalAtuty inwestycjiWnętrzeGaleriaLokalizacja

Scalając elegancję z otoczeniem lasu powstały one - PRZY LESIE ville slow life - zlokalizowane we wrocławskiej Leśnicy, na Żarze – w lesie przy ul. Komornickiej. Bezkompromisowe przestrzenie przeznaczone dla osób poszukujących apartamentu ze standardem domu.

I etap inwestycji składa się z 5 willowych budynków czterolokalowych – łącznie 20 dwukondygnacyjnych lokali, każdy o powierzchni blisko 100 m2. Dzięki odwadze i determinacji marzenie o posiadaniu ogrodu w zielonym gąszczu staje się rzeczywistością.


Projekt doskonały.

Villa - cztery apartamenty. Każdy z nich przewyższa najśmielsze oczekiwania. Salon z aneksem kuchennym, prywatny gabinet, dwie łazienki, trzy sypialnie. Blisko 100 m2 przestrzeni dedykowanej beztroskiej przyszłości.


Wykwintność w prostej formie.

PRZY LESIE ville slow life to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna, elegancka elewacja na którą składa się wysublimowane połączenie odcieni głębokiej czerni, klasycznego drewna oraz przełamanej bieli podkreślą niezwykle wysoką klasę inwestycji.


Inspirowane filozofią slow life.

Osiedle PRZY LESIE ville slow life pozwalają doświadczać życia w równowadze, zwolnić tempo życia, spojrzeć na to co cenne. Mniej znaczy więcej. Natomiast czym jest „więcej”? To czas dla siebie i bliskich, troska o zdrowie, radość z życia, podróże małe i duże, naturalność w działaniu i otoczeniu.

Doceniaj, dbaj, zauważaj. Więcej - tylko tyle, i aż tyle.


Oaza pośród drzew.

Ogród – nierozłączny z naturą. Esencja tradycyjnego relaksu dającego radość czerpaną z drobnych przyjemności… spaceru po porannej rosie, poobiedniej drzemki na hamaku, wieczoru z gorącą herbatą. Przestrzeń integralna z brzozowym lasem - jego zapachem, klimatem.


Lista lokali - wybierz lokal z grafiki poniżej

Najedź na znacznik, aby wyświetlić informację

Co wyróżnia inwestycję Przy Lesie Ville Slow Life?

2 łazienki
4 sypialnie
Pełna wysokość pomieszczeń – brak skosów
Nowoczesna, energooszczędna pompa ciepła
Ogrzewanie podłogowe w całym lokalu
Instalacja przygotowana pod panele fotowoltaiczne

Przestrzenie szyte na miarę potrzeb

Galeria

Lokalizacja

Leśnica to osiedle zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia. PRZY LESIE ville slow life usytuowane przy ul. Komornickiej znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie największego obszaru leśnego w granicach miasta: Lasu Ratyńskiego oraz Lasu Mokrzańskiego. Inwestycja cieszy się dobrą komunikacją z centrum miasta. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy Żar dedykowany linii 138, którą dostaniemy się do pętli tramwajowej linii: 3, 10 oraz 20. Samochodem do centrum miasta dotrzemy w około 35 minut. W odległości około 3,5 km zlokalizowane jest przedszkole oraz szkoła podstawowa.

Zalety lokalizacji inwestycji:

Las Ratyński
450 m
Pętla autobusowa Żar
1,3 km
Stacja benzynowa
2,1 km
Przedszkole
3,4 km
Szkoła podstawowa
3,5 km
Market
3,5 km
Stacja kolejowa Wrocław Leśnica
4 km
OPT Zamek Leśnica
4 km
Pętla tramwajowa Leśnica
4,2 km
Autostradowa Obwodnica Wrocławia
9,4 km

Jesteś zainteresowany kupnem? Dowiedz się więcej:

Masz pytania?
Porozmawiajmy

Zadzwoń

790 777 841

Napisz

sprzedaz@m3invest.pl

Odwiedź nas

ul. Popowicka 28
54-237 Wrocław
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
crossmenuarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram