Prze Lesie Ville Slow Life - Wrocław, Leśnica

Wybierz mieszkanie
O inwestycjiLista mieszkańGaleria

Chwila tworzy prestiż.

PRZY LESIE ville slow life to dziesiątki dni spędzonych nad projektem. Setki spotkań, rozmów, planów. To próba udowodnienia, że, awangardową inwestycję można stworzyć z poszanowaniem dla otoczenia, a także ludzi, którzy w niej zamieszkają. To chwile ważnych decyzji, decyzji podjętych z myślą o Tobie.

Ville slow life – hipnotyzują naturą.

Scalając elegancję z otoczeniem lasu powstały one - PRZY LESIE ville slow life - zlokalizowane we wrocławskiej Leśnicy, na Żarze – w lesie przy ul. Komornickiej. Bezkompromisowe przestrzenie przeznaczone dla osób poszukujących apartamentu ze standardem domu. I etap inwestycji składający się z 5 budynków czterolokalowych – łącznie 20 dwukondygnacyjnych lokali, każdy o powierzchni blisko 100 m2. Dzięki odwadze i determinacji marzenie o posiadaniu ogrodu w zielonym gąszczu staje się rzeczywistością.

Willowe osiedle to wyjątkowa alegoria marzeń o spokojnym życiu skrojonym na miarę potrzeb, w wysokim standardzie o unikatowym designie.

Lokalizacja.

Leśnica to osiedle zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia. PRZY LESIE ville slow life usytuowane przy ul. Komornickiej znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie największego obszaru leśnego w granicach miasta: Lasu Ratyńskiego oraz Lasu Mokrzańskiego. Inwestycja cieszy się dobrą komunikacją z centrum miasta. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy Żar dedykowany linii 138, którą dostaniemy się do pętli tramwajowej linii: 3, 10 oraz 20. Samochodem do centrum miasta dotrzemy w około 35 minut. W odległości około 3,5 km zlokalizowane jest przedszkole oraz szkoła podstawowa.


Projekt doskonały.

Villa - cztery apartamenty. Każdy z nich przewyższa najśmielsze oczekiwania. Salon z aneksem kuchennym, prywatny gabinet, dwie łazienki, trzy sypialnie. Blisko 100 m2 przestrzeni dedykowanej beztroskiej przyszłości.


Wykwintność w prostej formie.

PRZY LESIE ville slow life to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna, elegancka elewacja na którą składa się wysublimowane połączenie odcieni głębokiej czerni, klasycznego drewna oraz przełamanej bieli podkreślą niezwykle wysoką klasę inwestycji.


Oaza pośród drzew.

Ogród – nierozłączny z naturą. Esencja tradycyjnego relaksu dającego radość czerpaną z drobnych przyjemności… spaceru po porannej rosie, poobiedniej drzemki na hamaku, wieczoru z gorącą herbatą. Przestrzeń integralna z brzozowym lasem - jego zapachem, klimatem.


Inspirowane filozofią slow life.

Osiedle PRZY LESIE ville slow life pozwalają doświadczać życia w równowadze, zwolnić tempo życia, spojrzeć uważniej na to co cenne. Mniej znaczy więcej. Natomiast czym jest „ więcej”? To czas dla siebie i bliskich, troska o zdrowie, radość z życia, podróże małe i duże, naturalność w działaniu i otoczeniu. Doceniaj, dbaj, zauważaj. Więcej - tylko tyle, i aż tyle.


Doświadczaj świat wszystkimi zmysłami.

Smakiem świeżego pieczywa spożytego wczesnym porankiem. Wyczulonym węchem na zapach brzozowego lasu. Słuchem ptasich śpiewów o zachodzie słońca. Dotykiem świeżo skoszonej trawy pod stopami. Widokiem domu – Twojego domu.


Harmonijnie przez życie.

Salon – miejsce, które ewoluuje. O każdej porze dnia i roku wpadające światło pozwala odbierać strefę dzienną inaczej – rano budzi Nas do życia, popołudniem – integruje z bliskimi, wieczorem – wycisza. Przestrzeń dedykowana kojącemu odpoczynkowi.


Dom to przede wszystkim …

Ty. Nieśmiało rozpoznaje mieszkańców, ich zainteresowania czy relacje. Dopasowuje się do potrzeb i oczekiwań. A Ty … wypełniasz go wspomnieniami i emocjami – radosnymi łzami szczęścia, długimi egzaltowanymi przemyśleniami czy uczuciem miłości do samego siebie i bliskich. Nadajesz mu końcowy charakter, który w połączeniu z Tobą tworzy kompletną całość.


Ekscentrycznie dostojna.

Minimalistyczna, ale z duszą. Skłonna do potulności wobec potrzeb. Wyciszająca, dająca ukojenie po dniu pełnym wrażeń. Otulająca szczęśliwą wizją o przyszłości. Dająca energię na więcej. Oto ona … sypialnia … prywatna przestrzeń własnego relaksu bez ingerencji zewnętrznych emocji. Odetchnij i nabierz mocy na więcej.


Przestrzenie szyte na miarę potrzeb.

Pewne swojej wartości, zalotne, ale także czułe i subtelne. Praktyczne i rodzinne. Wnętrza, które nie oglądają się za innymi. Całkowicie oddane Tobie i rodzinie, ofiarują wsparcie przy każdym działaniu – porannym, orzeźwiającym prysznicu czy długiej, odprężającej wieczornej kąpieli z kieliszkiem wina w dłoni.


Lista mieszkań - wybierz piętro z grafiki lub mieszkanie z listy poniżej

Status
Nazwa apartamentu
Liczba pokoi
Metraż
wolne
L2
90.93 m2
wolne
L3
94.78 m2
wolne
L4
90.93 m2
wolne
L5
94.78 m2
wolne
L6
90.93 m2
wolne
L7
94.78 m2
wolne
L8
90.93 m2
wolne
L9
94.78 m2
wolne
L10
90.93 m2
wolne
L11
94.78 m2
wolne
L12
90.93 m2
wolne
L13
94.78 m2
wolne
L14
90.93 m2
wolne
L15
94.78 m2
wolne
L16
90.93 m2
wolne
L17
94.78 m2
wolne
L18
90.93 m2
wolne
L19
94.78 m2
wolne
L20
90.93 m2
wolne
L1
94.78 m2

Układ, sposób zagospodarowania, infrastruktura wspólna, a także wielkość osiedla mogą ulec zmianie, gdyż trwają czynności związane uruchomieniem inwestycji, a także prace projektowe. Czynności te zostaną zakończone przed rozpoczęciem sprzedaży oraz etapu zawierania umów deweloperskich, a do tego czasu przedmiotowe materiały publikowane są na potrzeby wstępnej informacji o przyszłej, planowanej inwestycji. Gotowe materiały zostaną przekazane przed rozpoczęciem sprzedaży.

Jesteś zainteresowany kupnem? Dowiedz się więcej:

Masz pytania?
Porozmawiajmy

Zadzwoń

790 777 841

Napisz

sprzedaz@m3invest.pl

Odwiedź nas

ul. Popowicka 28
54-237 Wrocław

Podstrona w budowie

Zapraszamy wkrótce.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
crossmenuarrow-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram