Aktualności

Nadchodzi nowe

Rozwój jest dla Nas bardzo ważny. Szybkim tempem zbliżamy się ku ukończeniu ostatniego etapu flagowej inwestycji M3 Invest realizowanej na Maślicach, przy ul. Potokowej, zatem czas na kolejne budowlane wyzwania! Jeszcze w tym roku rozpoczniemy budowę dwóch nowych projektów:

1.      Zaciszny Ołtaszyn II – wszystkim dobrze znane, ale w nieco zmodyfikowanej formie wyjątkowe 4 lokale z ogrodami w zabudowie bliźniaczej realizowane na wrocławskim Ołtaszynie – przy ul. Brylantowej. Inwestycja charakteryzować się będzie elegancką architekturą połączoną z funkcjonalnością oraz dbałością o najmniejszy detal. 

2.      Przy Lesie Ville Slow Life – przestrzenie dla najbardziej wymagających. Projekt powstanie we wrocławskiej Leśnicy – na Żarze, przy ul. Komornickiej. W I etapie wybudujemy 5 willowych budynków czterolokalowych – łącznie 20 dwukondygnacyjnych lokali, każdy o powierzchni blisko 100 m2. 

Wyzwania są tym co Nas napędza, wiemy że przed Nami intensywny czas. Ale to także nowe doświadczenia. I Wy – nasi nowi klienci – wyruszcie z Nami w tę drogę. Zapraszamy! 

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram