Aktualności

Postęp prac nad inwestycją Potokowa Apartamenty II

Realizacja projektu na wrocławskich Maślicach przebiega pomyślnie. Widzimy już efekty robót nad elewacją, na ukończeniu są kwestie związane z pochyłymi ścianami antresol. Zdecydowanie najwięcej dzieje się już w samym środku budynku - ułożono instalacje, wykonano tynki oraz posadzki. Wielkimi krokami zbliżamy się ku pracom związanym z wykończeniem części wspólnych. Nabywcy mieszkań dwupoziomowych przystąpili do wyboru kolorów schodów wewnętrznych, jednocześnie zdradzając szczegóły pierwszych projektów lokali. W ostatnim czasie nawet pogoda współpracuje, pozwalając na prowadzenie prac w coraz przyjemniejszej temperaturze. Oby tak pozostało do zakończenia budowy!

A tych, którzy jeszcze nie zapoznali się z Naszą ofertą - serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ostatnimi dostępnymi mieszkaniami - M1 z kameralnym ogrodem oraz dwupoziomowym M20 z widokiem na zieleń.

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram