Aktualności

Pomaganie - to prosty gest!

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym poświęcamy więcej chwil na rozmyślanie oraz wdzięczność za wszystko co posiadamy. W tym roku z zadumy i oczekiwania na wspólny czas spędzony z Rodziną wyrwała Nas informacja o wyjątkowych dzieciach z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Jaszkoltu, które potrzebują podstawowego wyposażenia do pokojów. Podjęliśmy decyzję, że kompleksowo zagospodarujemy przestrzeń dwóch maluchów – Olka i Szymona, którzy uwielbiają piłki, pluszaki, samochody oraz klocki. Tak też powstał projekt pokoju – utrzymany w kolorach bieli, szarości oraz mięty. Zamówiliśmy wiele elementów! Szafę, komodę, półki, biurka, krzesełka, łóżeczka, materace. Do tego pościel, firankę, dywanik, lampki nocne, plakaty na ścianę, zabawki, a nawet namiot czy puf!! Po umeblowaniu, umówiliśmy się na oficjalne odebranie pokoju. Co to była za wizyta - pełna emocji oraz wzruszeń! Szczęście, które widzieliśmy na buziach tych brzdąców było nie do opisania! Chłopcy otrzymali funkcjonalny pokój, który – mamy nadzieję – będzie tłem wyjątkowej przygody jaką jest dzieciństwo.

Pozwólcie Nam drogie dzieci powiedzieć: DZIĘKUJEMY! Dziękujemy za to, że jesteście oraz niezmiennie uczycie Nas beztroski, nieograniczonej radości czy doceniania najdrobniejszych gestów! Pomaganie jest wspaniałe! My mamy tę moc i będziemy z niej korzystać póki starczy Nam sił!

Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our YouTube channel
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram